1.-2. klassi tantsurühmad

Kitzbergi nim. Gümnaasiumi 1.-2. klassi rühm – Anneli Arraste
Heimtali Põhikooli 1.-2. klassi tantsurühm – Eneli Rimpel
Kildu 1.-2. klassi laste tantsurühm – Krista Prinzmann
Paistu mudilased – Kristi Pajuste
Saarepeedi Kooli tantsurühm Kraapsjalg – Liivia Kriisa
Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm Katrin – Maie Tammemäe
Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm Liivi – Maie Tammemäe

2.-3. klassi tantsurühmad

Kitzbergi nim. Gümnaasiumi 3. klassi tantsurühm – Anneli Arraste
Halliste Põhikooli 2.-3. klassi tantsurühm – Milvi Kull
Jakobsoni kooli 3.b klassi tantsurühm – Rita Kadaja
Kalmetu Põhikooli väikeste tantsurühm – Anu Johani
Suure-Jaani Kooli algklasside tantsurühm – Jaanika Reier
Tarvastu Gümnaasiumi 3. klassi tantsurühm – Marge Almre
Viljandi Kesklinna Kooli 2.c klassi segarühm – Eve Rink
Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm Pillerkaar – Elina Kukk
Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm Kaina – Maie Tammemäe
Võhma laste rahvatantsurühm Kullerkupp – Cilly Sarv

3.-4. klassi tantsurühmad

Kitzbergi nim. Gümnaasiumi 4. klassi tantsurühm – Anneli Arraste
Abja Gümnaasiumi tantsurühm Tantsujalakesed – Viive Niinemäe
Paistu lapsed – Kristi Pajuste

5.-6. klassi tantsurühmad

Kildu 5.-6. klassi laste tantsurühm – Krista Prinzmann
Olustvere lapsed – Anu Mikkor
Viiratsi kooli tantsurühm – Tiia Kadalipp
Viljandi Kesklinna Kooli 6.c klassi segarühm – Eve Rink
Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm Katrin-Kristy – Maie Tammemäe
Viljandi Paalalinna Kooli 4.-7. klassi tantsurühm – Merilin Metsatsirk
Kõo valla Väike Pilgar – Ülle Ant

7.-9. klassi tantsurühmad

Jakobsoni Kooli 7.-9. klassi segarühm – Ave Alvre, Kertu Alvre
Paistu ja Heimtali noored – Kristi Pajuste
Viljandi Paalalinna Kooli 7.-9. klassi tantsurühm – Merilin Metsatsirk

Noorte segarühmad
Karksi Valla Kultuurikeskuse noorterühm Samm Sassis + vilistlased – Anneli Arraste
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Segarühm – Laura Mander
Viljandi Gümnaasiumi segarühm A1 – Kertu Alvre, Ave Alvre
Viljandi Gümnaasiumi segarühm A2 – Kertu Alvre, Ave Alvre
Viljandi Gümnaasiumi segarühm E – Kertu Alvre, Ave Alvre
Viljandi  Huvikooli segarühm Ru-Le-Me – Merilin Metsatsirk, Maie Tammemäe

Neiduderühmad

Suure-Jaani  Kooli neiduderühm Lendlevad pastlad – Tauno Tilk
Tarvastu Gümnaasiumi neiduderühm – Kersti Vunder
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia neiduderühm – Laura Mander
Viljandi Gümnaasiumi neiduderühm – Ave Alvre, Kertu Alvre
Viljandi Huvikooli neiduderühm Upser – Maie Tammemäe

1.-5. kalssi võimlemisrühmad

Jakobsoni Kooli 4.-5. klassi Hebe – Ave Alvre, Kertu Alvre
Viljandi Huvikooli Sammuke – Maie Tammemäe
Viljandi Spordikooli võimlejad – Katrin Peterson
Võhma laste rahvatantsurühm Kullerkupp – Cilly Sarv

5.-8. kalssi võimlemisrühmad

Viljandi Spordikooli võimlejad – Katrin Peterson
Jakobsoni Kooli Hebe – Kertu Alvre, Ave Alvre

9.-12. kalssi võimlemisrühmad

Viljandi Spordikooli võimlejad – Katrin Peterson
Viljandi Spordikooli võimlejad – Urve Tamm

Naisrühmad

Abja Kultuurimaja naisrühm Wallatud – Aime Vilu
Halliste naisrühm Hanna – Anu Kangur
Holstre naisrühm Kuremari – Kristi Pajuste
Kaarli rahvamaja naisrühm Särts – Kai Kannistu
Karksi Valla Kultuurikeskuse naisrühm Krõõt – Anneli Arraste
Karksi Valla Kultuurikeskuse naisrühm Mari – Leili Nael
Kärstna naisrühm Tantsutosin – Anu Tomp
Mustla rahvamaja naisrühm Suistle Säbulise – Anu Tomp
Mõisaküla kultuurimaja naisrühm Ütenkuun – Aime Vilu
Naisrühm Leola – Maie Roosimaa
Naisrühm Oh ja Ah – Ave Alvre
Naisrühm Viljandi – Tiia Kadalipp
Olustvere naisrühm Oo-Lust – Anu Mikkor
Paistu naisrühm Anna-Minna – Kristi Pajuste
Paistu naisrühm Lust – Kristi Pajuste
Rannu naisrühm Kati – Anu Tomp
Saarepeedi rahvamaja naisrühm Udusõlg – Kertu Alvre
Suure-Jaani Kultuurimaja naisrühm Suure-Jaani – Merilin Metsatsirk
Sürgavere naisrühm – Helgi Linnas
Uusna rahvamaja naisrühm Rõõmusõõr – Gerli Sandermat
Vastemõisa rahvamaja naisrühm Vastsed Naised – Paul Bobkov
Viiratsi rahvamaja naisrühm Viliende – Merilin Metsatsirk
Viljandi Paalalinna Kooli naisrühm Kelluke – Maie Tammemäe
Võhma naisrühm Lilleke – Merilin Metsatsirk

Segarühmad

Halliste kihelkonna segarahvatantsurühm Turel – Tiina Ilves
Karksi Valla Kultuurikeskuse segarühm Sõlesepad – Ants Arro
Karksi Valla Kultuurikeskuse Tantsurõõm – Anneli Arraste
Pilistvere Pilgar – Ülle Ant
Ramsi Vaba Aja Keskuse segarahvatantsurühm Pärilised – Vaike Rajaste
Segarahvatantsurühm Omas Rütmis – Kristi Pajuste
Segarühm Oh ja Ah – Ave Alvre
Segarühm Vabajalg  – Vaike Rajaste
Suure-Jaani segarahvatantsurühm Loits – Tiiu Siim
Tääksi segarahvatantsurühm Õerutajad – Eve Rink